Știri și evenimente

Anunt intrerupere energie electrica comuna Scorteni
15-11-2018

Anunt intrerupere energie electrica comuna Scorteni

In data de 16.11.2018, mai multe zone din comuna Scorteni vor exista intreruperi ale furnizarii de energie electrica in intervalul orar 09:00 - 17:00, datorita unor lucrari la instalatia de distributie. Mai multe detalii in adresa atasata la acest anunt. Va multumim!

21-09-2018

Anunt achizitionare lemn de foc

Primaria Scorteni doreste achizitionarea de lemn de foc.

20-09-2018

Anunt important privind procedura de achizitie pentru proiectare si executie "Construire pod peste Pârâul Boului Sat Scorțeni, Comuna Scorțeni, județul Bacău”, finanțat prin PNDL

Firmele interesate pentru depunerea unei oferte sunt rugate sa verifice platforma SEAP sectiunea proceduria simplificata unde vor gasi informatiile necesare depunerii ofertei. Pentru buna desfasurare a acestei proceduri de achizitie firmele interesate sunt rugate sa semnaleze orice nelamurire asupra procedurii prin contactarea noastra telefonica la numarul de telefon : 0234 354 500 sau pe adresele de email: scorteniprimaria@yahoo.com si contabilitate.scorteni@gmail.com. Va multumim !